ПОЛОЖЕННЯ про нагороди свімерів.

Обсуждение организации и проведения игр.

Модераторы: Д.Н.Б., Остап, KeyV

ПОЛОЖЕННЯ про нагороди свімерів.

Сообщение Д.Н.Б. 08 июл 2009, 16:19

Затверджую,
Голова ВМО «СВІМ»
Положення про нагороди свімерів.
Вступ.

1. У цьому положенні подано вказівки, що до нагородження свімерів різних структурних підрозділів організації, а також учасників свімерських заходів.
2. Порядок розміщення нагород на формі вказано з боку того, хто у формі.
Нагороди у СВІМі.
У СВІМі розрізняють наступні види нагород:
1. Нагороди переможців та учасників свімерських змагань індивідуального та командного заліку.
2. Відзнаки спеціальностей свімерів.
3. Грамоти, подяки.
4. Нагороди почесних свімерів.
5. Рейтингові нагороди .
6. Особисті відзнаки свімерів.
7. Віртуальні нагороди.
Нагороди учасників змагань.

1. Нормативні змагання зі свімерського багатоборства Г.С.А. «Готуюсь до служби в Армії».
Кубками, медалями і дипломами відповідних ступенів нагороджуються учасники змагань Г.С.А., які здобули найвищий показник за врахуванням усіх нормативів.
Переможці за окремими нормативами можуть нагороджуватись грамотами. Якщо перемога визначається за показниками всієї команди,
то команда нагороджується кубком , а учасники медалями і дипломами.
2. Змагання «Крізь вогонь та воду».
Команди –призери нагороджуються кубками і дипломами відповідних ступенів. Команда переможців отримує великий перехідний кубок. Учасники команд призерів і переможців нагороджуються медалями і дипломами відповідних ступенів.
3. Змагання «Кращі з кращих».
Призери і переможці змагань за спеціальностями СВІМ нагороджуються кубками, медалями і дипломами відповідних ступенів за індивідуальним заліком . Якщо відповідні завдання у змаганнях вимагають діяти у складі підрозділу, то за перемогу нагороджуюється кожен учасник підрозділу.
Відзнаки свімерських спеціальностей .

Кожен свімер, який обрав для себе ігрову спеціальність, вдосконалюється у ній і приймає участь у змаганнях «Кращі з кращих» нагороджується відзнакою свімерської спеціальності. Наприклад : снайпер, розвідник, сапер, санітар, гранатометник, кулеметник, топограф, зв`язківець , мінометник.
Відзнаку прикріплюють з правого боку куртки над нагрудною кишенею, праворуч від планки особистих відзнак.
Грамоти, подяки.
Подяки свімерам за сумлінну працю в організації можуть висловлювати наказом і у вигляді грамоти, команданти гарнізонів або уповноважені штабні командорги за піклуванням командоргів загонів і бригад. Подяками і грамотами можна нагороджувати також членів Т.С.С.(Товариства сприяння СВІМ).
Нагороди почесних свімерів.
Диплом «Почесний свімер гарнізону».
Нагороджуються свімери під час присвоєння їм звання Почесного свімера обласного, міського осередку ВМО «СВІМ».
Диплом «Почесний свімер».
Нагороджуються свімери під час присвоєння їм звання Почесного свімера ВМО «СВІМ».
Знак «Почесний свімер».
Нагороджуються почесні свімери за багаторічну і наполегливу працю у допомозі організації.
Рейтингові нагороди.
Знак «Рейтингова перемога».
Нагороджуються загони Р.З.С., які у кількості понад 50% свого особового складу, у команді переможців, брали участь у рейтинговій грі. Знак «Рейтингова перемога» пришивається до загонової хорогви. По завершенні року рейтингові нагороди знімають з хорогв.
Знак «Чемпіон року» і знак "Чемпіон України".
На завершення року , із загонів, що отримали більшу кількість рейтингових перемог формуються команди для участі у фінальній грі року. За перемогу у фінальній грі року загін отримує звання «Чемпіон року» і нагороджується кубком і знаком «Чемпіон року», який напостійно пришивається до загонової хорогви. Бійці загону Чемпіон року нагороджуються грамотами і медалями, інші учасники з команди переможців - грамотами. На знаках Чемпіон року гарнізону зображено емблему гарнізону і рік, а на знаку Чемпіон України-емблему СВІМ і рік проведення Всеукраїнської гри.
Всеукраїнську Чемпіонську гру можна проводити також між різними гарнізонами. Якщо у Всеукраїнській Чемпіонській грі в команді переможців приймали участь загони одного гарнізону то звання Чемпіон України присвоюється гарнізону і загонам які у складі понад 50% своїх бійців приймали участь у грі. Відповідно, знаки Чемпіон України пришиваються до прапора гарнізону і до загонових хорогв, цих загонів. Якщо команда формувалась, як збірна гарнізону, то гарнізон- переможець нагороджується тільки одним знаком, а бійці грамотами і відзнаками.

Загін, бійці якого порушують дисципліну і правила ігор, може бути позбавлений раніше завойованих рейтингових знаків.

Особисті відзнаки свімерів.
Особисті відзнаки присвоюються за трьома напрямками свімерських досягнень:
фізичний; інтелектуальний; духовний. Кожна з трьох відзнак відповідає певному кольору: зелений, жовтий, червоний.
Враховуються різні сфери свімерської діяльності: громадська, науково-методична, науково-технічна, педагогічна, ідеологічна, ігрова, спортивна, тощо.
Нагородження свімерів старшої вікової групи особистими відзнаками трьох кольорів призводить до підвищення звання свімера на одну ступінь. Для підвищення звання, два знаки одного кольору можуть компенсувати один знак іншого кольору. Наприклад: свімерові, який отримав один червоний знак і три зелені – також підвищується звання на один ступінь.
Особисті відзнаки прикріпляються до нагородної планки на правому боці куртки над нагрудною кишенею, праворуч від нашивки ВМО «СВІМ».
Свімерів до особистих відзнак представляє командорг загону з обов`язковим оголошенням про відзнаку перед строєм і занесенням у особову справу свімера у Центральному штабі гарнізону.
Звання свімерам присвоюють Центральні штаби гарнізонів самостійно, або за клопотанням командоргів загонів.
Віртуальні нагороди свімерів.
До віртуальних нагород свімерів належать відзнаки у інтернт-форумі СВІМу у вигляді знаків за к-сть повідомлень, а також банери за участь у підсумкових іграх та важливих заходах СВІМу.
Віртуальні нагороди розташовуються під аватаром і на місці підписів у повідомленнях свімера-учасника форуму.
Віртуальні нагороди можуть мати жартівливий характер і повинні сприяти створенню здорової психологічної атмосфери у свімерському колективі.
Аватара пользователя
Д.Н.Б.
4
4
 
Сообщений: 647
Зарегистрирован: 26 май 2008, 21:31
Откуда: ГЕНШТАБ

Вернуться в Игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

МИЛИТАРИСТ :: MILITARIST
cron