Діагноз-"чугайстеризм"...

Обсуждение организации и проведения игр.

Модераторы: Д.Н.Б., Остап, KeyV

Re: Діагноз-"чугайстеризм"...

Сообщение Страйкер 19 июн 2012, 23:27

Во-во, тут вам нє здєсь )))) Панькатися ніхто не буде ...
Страйкер

Сообщение DuF 19 июн 2012, 23:48

ну чому так жорстоко?) можна трохи екслюзивніше:
зробити якись лаханий костюм, який чугайстер буде примусово вдягати і бігати поки в нього його команда буде стріляти :D :D :D
DuF
1
1

Сообщение Страйкер 19 июн 2012, 23:51

Ага, именно, костюм ПАНДЫ - два фингала под глазами после удара берцем по морде...
Страйкер

Сообщение Nachtigal 20 июн 2012, 14:31

От скажіть , коли було таке , щоб перед строєм після гри , хтось вийшов , показав на когось пальцем і сказав що от саме він чугайстер !?
Мені раз один казали , чому це я не перевертаю повязку і не признаюсь при попаданні . Відповідь моя була була проста "мене там взагалі не було , я взагалі був на іншому обєкті " . Тому треба спочатку точно визначити чугайстера , і перед строєм публічно осудити . А покарання думаю походу і придумається :twisted:
Звісно , банальний штрайкерський прийом , розстрілу не підходить . Це абсолютно не гуманно і даремний перевод шарів і прівада . Бити теж глупо , всежтаки він товариш .
Надкусивши яблуко , завжди приємніше в ньому побачити цілого хробака , ніж його половинку .
Nachtigal
2
2

Сообщение Makc 20 июн 2012, 15:08

Чугайстеров больше там, где о них больше говорят. Вы не на ту волну настраиваетесь.
СВИМ не для слабых духом.
Makc
4
4

Сообщение DuF 20 июн 2012, 22:08

Makc, а як ви підкажите робити?
DuF
1
1

Сообщение Lars 21 июн 2012, 10:12

Напомню аксиому, что панацеей против чугайстеров всегда были взаимоуважение и адекватность воюющих сторон в целом и отдельных индивидуумов в частности :ugeek:
Делай, что должен, а далее будь что будет.
Lars
3
3

Сообщение Страйкер 21 июн 2012, 17:45

Nachtigal писал(а):От скажіть , коли було таке , щоб перед строєм після гри , хтось вийшов , показав на когось пальцем і сказав що от саме він чугайстер !?
Мені раз один казали , чому це я не перевертаю повязку і не признаюсь при попаданні . Відповідь моя була була проста "мене там взагалі не було , я взагалі був на іншому обєкті " . Тому треба спочатку точно визначити чугайстера , і перед строєм публічно осудити . А покарання думаю походу і придумається :twisted:
Звісно , банальний штрайкерський прийом , розстрілу не підходить . Це абсолютно не гуманно і даремний перевод шарів і прівада . Бити теж глупо , всежтаки він товариш .

А вот и не надо, было такое!
Страйкер

Сообщение Борсук 22 июн 2012, 11:05

Nachtigal писал(а): банальний штрайкерський прийом , розстрілу не підходить . Це абсолютно не гуманно і даремний перевод шарів і прівада . Бити теж глупо , всежтаки він товариш .

Я щось не зрозумів, при чому тут штрайкери, в них і без наших чугайстерів проблем вистарчає. Прийом пропускання через стріляючий стрій розроблено у нас, і він зовсім не банальний. А бити дійсно не треба, одної піздюліни берцом в тухіс абсолютно вистачає. Спробуйте і побачите, глупо це чи дієво.
Борсук
4
4

Сообщение RUBA 03 июл 2012, 14:30

В Гарнізоні Львів появились деякі цікаві ідеї стосовно боротьби з чугайстерами,але детальнішою інформацією поділюсь після провірки ідеї. :ugeek:
ЯКЩО РОБОТА МІШАЄ ВАШОМУ ВІДПОЧИНКУ---ТРЕБА ПОМІНЯТИ РОБОТУ!!!
http://www.svim.com.ua/
RUBA
3
3

Пред.След.

Вернуться в Игры