Діагноз-"чугайстеризм"...

Обсуждение организации и проведения игр.

Модераторы: Д.Н.Б., Остап, KeyV

Re: Діагноз-"чугайстеризм"...

Сообщение Д.Н.Б. 07 май 2013, 13:43

Саме цікаво, що після " вакцинації", для тих, хто усвідомив суть заняття, питання чугайстеризму перестало існувати.
А після останньої гри цю тему марно намагались відроджувати якраз ті , хто не відвідує тренувальних ігор і чий технічний рівень помітно впав у порівнянні з минулим роком.
Д.Н.Б.
4
4

Сообщение Lars 07 май 2013, 22:41

Тут я полностью согласен с Д.Н.Б. Довольно интересно со стороны смотрится участник мероприятия, который расстреливает про боковом ветре окопавшегося противника с расстояния в 30-35 метров и обвиняет того в неадекватных действиях по причине того, что игрок в него не попал... :ugeek:
Делай, что должен, а далее будь что будет.
Lars
3
3

Сообщение Старшина 12 янв 2014, 10:53

По моим наблюдениям на играх 2013г. практически не было чугайстеров. Неужели последнее средство сработало, если да, то остаётся заниматься только профилактикой для предотвращения рецидивов.
Старшина
3
3

Сообщение Nachtigal 14 янв 2014, 00:19

Мені здається, що люди просто перестали так сильно вірити в свій "прівад" і вміння стріляти. Бо коли в стріляють з 40-50 м і ти бачиш як кульки падають перед тобою, аж трошки шкода робиться того стрільця, думаю за останні роки всі набрались досвіду і терпіння, так як реального чугайстера зустріти дуже важко. :geek:

А те ,що останні ігри показали, що ігри не зациклюються на попаданні 6мм пластикової кульки в суперника це великий плюс! Дуже подобається коли в грі є міномет, агс, гюрза, бойли і логічні завдання. ;)
Надкусивши яблуко , завжди приємніше в ньому побачити цілого хробака , ніж його половинку .
Nachtigal
2
2

Пред.

Вернуться в Игры