Використання зображень і фото на форумі

Разговоры на разные темы ...

Модераторы: KeyV, cubinos-partizanos

Використання зображень і фото на форумі

Сообщение KeyV 06 авг 2010, 00:20

Перелік основних Сервісів хостингу зображень:
http://radikal.ru
http://smages.com/
http://www.savepic.ru
http://ipicture.ru
http://keep4u.ru
http://imageshack.us

Сьогодні ми розглянемо як користуватися сервісом Radikal.ru
Отже, зайшовши за адресою http://radikal.ru ми бачимо таку картинку:
Изображение

1 Натиснувши кнопку Огляд ми вказуємо графічний файл для розміщення на сервері і далі починаємо виставляти необхідні нам опції.

2 - відповідає за зміну розміру зображення, яке зберігається на сервері Радикал-фото. Якщо вам потрібно зберегти оригінальний розмір файлу, зніміть галочку.

3 - відповідає за оптимізацію зображення,яке зберігається на сервері Радикал-фото (як правило "пережимає" багато форматів: bmp, tiff, png і т.п. в jpg). Якщо вам потрібно зберегти оригінальну якість (а ми всі знаємо, що зменшення якості вносить похибки), зніміть цю галочку. В іншому випадку залиште все як є.

4 - якщо ви хочете розмістити на форумі превью зображення, не знімайте цю галочку, якщо ж ви хочете розмістити текстовий лінк на зображення галочку можна зняти. У цьому випадку превью не буде створене. Так само ви можете змінити розмір превью з 180 пікселів на обраний вами розмір, але не більше 640 на 480 пікселів.

5 - напис на превью. Якщо ви не хочете додавати напис до превью, зніміть цю галочку, якщо ж ви хочете забезпечити превью написом - залиште галочку на місці. Так само ви можете змінити напис на превью (за замовчуванням вона Збільшити) за своїм розсудом.

6 Після цього ви повинні натиснути на кнопку Завантажити і дочекатися закінчення завантаження вашого зображення на сервер.

Изображение

У вікні, що з'явиться, ви вибираєте один з кодів для використання на форумі. Код копіюється натисненням правої кнопки мишки на ньому і вибором опції Копіювати у контекстному меню.
Воин, который действует из чести, не может потерпеть неудачу. Его долг – его честь. Даже смерть – если она благородна – является наградой и не может являться поражением, поскольку исходит из долга. Ищите честь, – и вы не будете знать никакого страха!
KeyV
2
2
 
Сообщений: 246
Зарегистрирован: 13 сен 2009, 18:50
Откуда: Гарнизон - Львов, отряд "Иерихон"("Jericho")

Вернуться в Разное

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

МИЛИТАРИСТ :: MILITARIST
cron